נהלים- שעון נוכחות עבור מלגאיות

נהלים- שעון נוכחות עבור מלגאיות (לא קשור להכרה בנקודות זכות)

 

  1. תיקון על שכחה של החתמה  - יאושרו שלושה תיקונים של שכחה בסמסטר לכל היותר. (למלא בבקשה תחת "שינוי שעות"). התיקון יאושר רק בסוף הסמסטר.
  1. השלמת שעות –אירועי השלמה בלבד יאושרו בסוף כל חודש.  (למלא בבקשה תחת " השלמת שעות").

באירוע השלמה- יש לבצע החתמה של כניסה ויציאה במערכת בזמן האירוע ובנוסף יש לדווח עליהן כנוכחות בשיעור קבוע בו את רשומה והחסרת שיעור.

  1. סעיף זה מיועד ללומדות בתכנית המתיבתא במסלול המלא בלבד. הלומדות במסלול של 20 שעות, הפועל לפי כללי משרד החינוך, צריכות להקפיד על 20 שעות אקדמיות בכל שבוע. לכן בסמסטר שיש בו 9 קורסים [מלבד סמנריון המתיבתא] יש להשלים את השעות השבועיות בלימוד של שעה וחצי – בכל שבוע שאין בו סמינריון מתיבתא!. ולדווח על הלימוד בזמן של סמינריון המתיבתא יום שני 20:00. (למלא בבקשה תחת " השלמת שעות").ניתן ללמוד בכל זמן פנוי וגמיש. 
  1. דיווח על חיסורים מוכרים (חופשת לידה, חתונה, מילואים ושבעה בלבד)  - ניתן לדווח בכל זמן. (למלא בבקשה תחת "מחלה/מילואים/חופשה")
  1. תקופת שינויים – מי שהצטרפה לקורס באיחור, יש לדווח על הפעמים בהם החסירה כחופשה(למלא בבקשה תחת "חופשה"). מי ששינתה מערכת בתקופת השינויים ונכחה בקורס שונה, עליה לבצע בקשה להשלמת שעות בקורס הסופי אליו נרשמה לפי נוהל השלמת שעות (סעיף 2).

      6. בכל בקשה חובה לפרט בהערות על מה מדובר. לא תטופל בקשה ללא פירוט.

 

תאריך עדכון אחרון : 08/09/2022